środa, 16 września 2009

Je Je Je Je....

Ktokolwiek stworzył instytucje małych sklepów Tesco powinnien być poddany leczeniu.\
Ktokolwiek skasował zeszyty Montana(A4,twarda okładka i 196k.) i nie dał zeszytów "normalnych" w twardej okładce (kratka... zwykłe 80) w Tesco na Czarnym Lesie powinien natychmiastowo sięgnąć po najbliższy młotek lub dowolny przedmiot stalowy i zaku..wić sobie w łeb. Dzięki temu "geniuszowi" musiałem kupić 3 zeszyty A4 80 kartkowe... Przecież one ledwo starczą mi do matury! I zamiast 1 ładnego mam 3 średnie (na szczęście nie te słitaśne)

6 komentarzy:

 1. a jaki to ma zwiazek z wywalczeniem zwrotu pieniedzy za laptopowego windowsa?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie po to sledze bloga, zeby czytac o "zeszytach z Tesco". Moze zaloz sobie inny blog, zeby tam sobie o tym pisac, albo rozdziel tego tak, aby mozna bylo czytac to co kogo interesuje (czyli jak wiekszosc sledzacych blog - czy zwroca pieniadze za windows i jesli tak to jak? kiedy?)

  OdpowiedzUsuń
 3. wymienił wingrozę na zeszyty...

  OdpowiedzUsuń
 4. A co mam pytać, że każdy odwraca kota ogonem? I że prawnicy nic nie potrafią zdziałać? I że pan z Uokiku mnie wyśmiał i obrażał?

  OdpowiedzUsuń
 5. No pewnie, ze chcemy wiedziec takie rzeczy. Podaj numer telefonu to my wszyscy do niego zadzwonimy i wytlumaczymy co to jest Linux :) Bedzie mial roboty po pachy ;) A moze sam z siebie sie zainteresuje sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Adres: ul. Kościuszki 43, 40-048 Katowice

  Telefon: (32) 255 26 47, (32) 256 46 96, (32) 255 44 04

  Proszę, Tylko kulturalnie;-)

  OdpowiedzUsuń